Strony

poniedziałek, 8 września 2014

Eichholtz - elegancja i wyrafinowany smak


Holenderska firma Eichholtz została założona zaledwie 20 lat temu, choć jej wizerunek sugeruje istnienie od wielu dziesięcioleci. Firmę stworzył Theo Eichholtz (1967), syn kupca prowadzącego ekskluzywne sklepy spożywcze założone w 1888 roku. 
Po ukończeniu szkoły średniej i odbyciu służby wojskowej, Theo Eichholtz postanowił pozwiedzać świat wraz ze swoim kolegą Aukem Wichersem, z którym przyjaźnił się od szkolnych lat. W tamtym okresie podróżowano głównie do Azji i Stanów Zjednoczonych. To właśnie w trakcie tych podróży Theo Eichholtz zetknął się z meblami, które doskonale odpowiadały jego zamiłowaniu do nastrojowości. Jak powiadają, reszta jest historią: pod sztandarem firmy Eichholtz Overseas Decorations Theo Eichholtz zaczął importować meble, wyroby oświetleniowe i akcesoria. Pierwszym krajem była Indonezja, potem zaś zakres jego działalności zaczął rozszerzać się na takie kraje jak Birma, Indie, Chiny, czy Tajlandia. Obecnie Theo Eichholtz zatrudnia 50 pracowników, a Auke Wichers jest jego prawą ręką.


Oferta Eichholtz obejmuje meble, oświetlenie, lustra, a także szeroką gamę akcesoriów i przedmiotów dekoracyjnych, m.in. świeczniki, lampiony, obrazy i zdjęcia, ceramiczne figurki, zegary, etc ... 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.


Źródło: www.eichholtz.com

3 komentarze:

 1. Moim zdaniem, takie wnętrze idealnie uzupełniają odpowiednio dobrane luksfery. Ja mam pustaki szklane marki nomos www.nomos.com.pl i uwierz, efekt jest zdumiewający. Luksfery przeżywają renesans, a ja się z tego bardzo cieszę, bo moje wnętrze dzięki nim nabrało świetnego charakteru :) Poza tym, firmę nomos cechuje świetna jakość produktów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wnętrza.
  Zachęcam do odwiedzenia strony project art, dziewczyny mają świetne pomysły i są bardzo kreatywne. Polecam!
  http://www.project-art.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli szukasz inspiracji na odswieżenie pomieszczeń to meble włoskie sklep stacjonarny wrocław ze sklepu italmeble będą bardzo dobrym wyborem. Wysoka jakość wykonania oraz przystepna cena.

  OdpowiedzUsuń