Strony

piątek, 20 września 2013

Francuskie meble - GRANGEMarka GRANGE powstała w 1904 roku w Saint Symphorien Sur Coise jako rodzinna firma. Do dziś fabryka oraz główna siedziba znajdują się w okolicach Lyonu i od ponad stu lat produkowane są tam najsłynniejsze we Francji meble.
Przez lata firma stworzyła niepowtarzalny koncept Meubles de Famille, który identyfikuje markę GRANGE jako kreatora mebli do rodzinnych, ciepłych, eleganckich wnętrz. Ponad stuletnie doświadczenie w tworzeniu najwyższej jakości mebli z litego drewna przez francuskich mistrzów, czyni firmę GRANGE liderem na rynku dóbr luksusowych.
Meble marki GRANGE to produkty „szyte na miarę”, oferujące możliwość wyboru spośród ponad 25 kolorów w trzech wersjach postarzenia. Każdy mebel tworzony jest ręcznie, na indywidualne zamówienie, przez zespół profesjonalistów.
Stylistyka GRANGE to kwintesencja elegancji, doskonałych proporcji i najlepszego, francuskiego stylu. Obok kolekcji nawiązujących do estetyki dawnych epok, pojawiają się linie klasycznie francuskie, jak choćby rewelacyjna kolekcja Prowansalska, czy nowoczesne, do współczesnych apartamentów i loftów. Dlatego też meble GRANGE odnaleźć można w willach, apartamentach i podmiejskich rezydencjach na całym świecie.
Źródło: www.grange.fr, www.grange.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz